DataLife Engine > Разное > Мнение. Ягольницкий конный завод.

Мнение. Ягольницкий конный завод.


2-11-2017, 23:18. Разместил: trec Доброго дня!
Тепер я напишу пояснення до всіх рекламних роликів на своїй сторінці.
ЯГІЛЬНИЦЬКИЙ КІНЗАВОД… Займається розведенням порід коней: арабська чистокровна, Українська верхова порода, ваговози.
Прекрасні коні! Чи не так?! Але зараз там складна ситуація, розгорнута кампанія з порятунку коней.
ЧОМУ так сталось?
Ягільницький кінзавод (державне підприємство) колись продав чи віддав за борги частину коней УВП фірмі Райз-Агро, яка в свою чергу, зобов’язалась підтримувати розведення даних коней. Але…коні не корови. Щоб виростити хорошого коня для спорту, ним потрібно щодня займатись і вкладати гроші. Зараз масово розпродають коней УВП за цінами в 2-3 рази меншими за собівартість.
ЧОМУ!!!
Колись майже весь молодняк заїжджали, співпрацювали з Львівським іпподромом. В Ягільниці була школа верхової їзди, багато діток. Коні були виїжджені, брали участь у змаганнях. Була здорова конкуренція. Їх продавали за тисячі доларів. А також розбирали українські школи верхової їзди(ці коні добродушні і універсальні в кінному спорті: скачки, конкур, виїздка.
ТЕПЕР… Райз-Агро не вигідно платити тренеру достойну зарплату, дорого возити до Львова і на будь-які інші змагання. А кінзавод вже давно банкрут і не може проводити будь-яких фінансових операцій, і взагалі не є юридичною особою. Тобто не може швидко і якісно продати коня. Наприклад, покупець хоче купити і ще має бути погодження на продаж, узгодження ціни і т.д. Продаж за кордон – то краще вивезти в консервних банках - така бюрократія. Про стан манежу і стаєнь я взагалі мовчу.
ТОМУ… Втрачено покоління молодих вершників, які розуміються на конях, люблять їх, вміють з ними працювати і готові жити в Ягільниці і Нагірянці. Люди, які тут працюють, виконують свою роботу, скоріше з великої поваги і любові до цих благородних тварин, або від безвиході ( бо нема куди піти працювати).
ТЕПЕР… роблять ОПТИМІЗАЦІЮ!!! Скорочують поголів’я коней , скорочують працівників. Скоротили багато конюхів, ветлікаря,коваля. Який після цього кінзавод? Може це відгодівельний?
ЧОМУ!!! Наші молоді спортсмени мають шукати коней за кордоном, чи навіть в Росії. Люди, що професійно займаються спортом, хочуть купити готового коня, осідлати і відразу працювати. Вони не мають часу доглядати і виховувати лошатко.
ЗАРАЗ…розпродують коней, щоб зберегти основне поголів’я і вилізти з боргів?
ЧИ після ОПТИМІЗАЦІЇ буде ЛІКВІДАЦІЯ?
ЧИ… буде розвинене конярство в Україні, чи буде з достойними результатами український кінний спорт, чи будем запрошувати німців та італійців в Українську олімпійську збірну, чи взагалі НІХТО НІКУДИ НЕ ЇДЕ…
P.S. Я не знаю чи зможу відповідати на Ваші коментарі. У мене більше запитань ніж відповідей. Прохання просто поширити. Дякую!

Ulyana Kapusta

Мнение. Ягольницкий конный завод.
Вернуться назад