Регистрация    Войти
Авторизация
http://forum.trec.in.ua/index.php/user/-/
» » Мнение. Ягольницкий конный завод.

Мнение. Ягольницкий конный завод.

Категория: Разное
Доброго дня!
Тепер я напишу пояснення до всіх рекламних роликів на своїй сторінці.
ЯГІЛЬНИЦЬКИЙ КІНЗАВОД… Займається розведенням порід коней: арабська чистокровна, Українська верхова порода, ваговози.
Прекрасні коні! Чи не так?! Але зараз там складна ситуація, розгорнута кампанія з порятунку коней.
ЧОМУ так сталось?
Ягільницький кінзавод (державне підприємство) колись продав чи віддав за борги частину коней УВП фірмі Райз-Агро, яка в свою чергу, зобов’язалась підтримувати розведення даних коней. Але…коні не корови. Щоб виростити хорошого коня для спорту, ним потрібно щодня займатись і вкладати гроші. Зараз масово розпродають коней УВП за цінами в 2-3 рази меншими за собівартість.
ЧОМУ!!!
Колись майже весь молодняк заїжджали, співпрацювали з Львівським іпподромом. В Ягільниці була школа верхової їзди, багато діток. Коні були виїжджені, брали участь у змаганнях. Була здорова конкуренція. Їх продавали за тисячі доларів. А також розбирали українські школи верхової їзди(ці коні добродушні і універсальні в кінному спорті: скачки, конкур, виїздка.
ТЕПЕР… Райз-Агро не вигідно платити тренеру достойну зарплату, дорого возити до Львова і на будь-які інші змагання. А кінзавод вже давно банкрут і не може проводити будь-яких фінансових операцій, і взагалі не є юридичною особою. Тобто не може швидко і якісно продати коня. Наприклад, покупець хоче купити і ще має бути погодження на продаж, узгодження ціни і т.д. Продаж за кордон – то краще вивезти в консервних банках - така бюрократія. Про стан манежу і стаєнь я взагалі мовчу.
ТОМУ… Втрачено покоління молодих вершників, які розуміються на конях, люблять їх, вміють з ними працювати і готові жити в Ягільниці і Нагірянці. Люди, які тут працюють, виконують свою роботу, скоріше з великої поваги і любові до цих благородних тварин, або від безвиході ( бо нема куди піти працювати).
ТЕПЕР… роблять ОПТИМІЗАЦІЮ!!! Скорочують поголів’я коней , скорочують працівників. Скоротили багато конюхів, ветлікаря,коваля. Який після цього кінзавод? Може це відгодівельний?
ЧОМУ!!! Наші молоді спортсмени мають шукати коней за кордоном, чи навіть в Росії. Люди, що професійно займаються спортом, хочуть купити готового коня, осідлати і відразу працювати. Вони не мають часу доглядати і виховувати лошатко.
ЗАРАЗ…розпродують коней, щоб зберегти основне поголів’я і вилізти з боргів?
ЧИ після ОПТИМІЗАЦІЇ буде ЛІКВІДАЦІЯ?
ЧИ… буде розвинене конярство в Україні, чи буде з достойними результатами український кінний спорт, чи будем запрошувати німців та італійців в Українську олімпійську збірну, чи взагалі НІХТО НІКУДИ НЕ ЇДЕ…
P.S. Я не знаю чи зможу відповідати на Ваші коментарі. У мене більше запитань ніж відповідей. Прохання просто поширити. Дякую!

Ulyana Kapusta

Мнение. Ягольницкий конный завод.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.