Регистрация    Войти
Авторизация
http://forum.trec.in.ua/index.php/user/-/
» » Документы для всадника.

Документы для всадника.

Категория: Документы
Документы для всадника:
- заявка на участие в соревнованиях;
- паспорт или документ, подтверждающий возраст всадника;
- одноразовая медицинская справка от врача на участие в соревнованиях или
действующий медицинский допуск спортивного диспанцера;
- страховка от несчастного случая на период соревнований на сумму от 5000 грн.
- для спортсменов до 18 лет заверенная доверенность тренеру или представителю команды
от родителей или законного представителя на право действия от их имени;
- для спортсменов до 18 лет заверенное нотариусом разрешение на участие в соревнованиях.


Суть та види страхових премій
Страхова премія (страховий внесок) має трьох-аспектну форму прояву: економічну, юридичну та математичну.
Економічний зміст страхової премії проявляється в тому, що вона є частиною національного доходу, яка виділяється страхувальником з метою забезпечення гарантування його інтересів на випадок небажаних, несприятливих для нього подій (страхових подій).
В юридичному аспекті страхова премія — грошове вираження страхового зобов'язання, яке відображене у страховому договорі.
Математичний зміст страхової премії полягає в тому, що вона набирає форму періодично повторюваного платежу страхувальника страховику.
Під час розгляду змісту страхової калькуляції зазначалось, що при визначенні індивідуального розміру платежу має враховуватись уся страхова сукупність. Зобов'язання за окремим видом страхування розраховується як середня величина. Наприклад, якщо прийняти загальний розмір зобов'язань страховика зі страхування життя за В, а вартість однієї ренти — пенсії за Ах, де х — вік людини, що сплачує страховий внесок Р, то у разі довічної сплати страхового внеску він буде визначатись за формулою

Px = B / Ax

У разі строкового характеру страхових внесків формула матиме вигляд:

Px = B / LxAx

де LxAx — вартість однієї строкової ренти.

Вартість ренти — довічний або на певний період часу річний дохід, який страховик зобов'язується сплачувати страхувальнику.
Зазначене свідчить: страховий внесок у математичному сенсі виражається як середня величина, тобто як частка, що припадає на один поліс страхового портфеля, від усіх зобов'язань страховика.
На практиці досить часто страхова премія, яку страхувальник зобов'язаний сплатити страховику за взяті ним на себе ризики, встановлюється в певних відсотках від страхової суми

Явизначаються страхові платежі при страхуванні учасників спортивних заходів на час їх проведення.

Види спорту теж розподіляють на три групи:
I — бадмінтон, біатлон, буєрний спорт, художня гімнастика, спортивне орієнтування, плавання, лижний спорт, радіоспорт;
II — акробатика, батут, велоспорт, водні лижі, веслування, легка атлетика, планерний спорт, бейсбол, боротьба (всі види), водне поло, гирьовий спорт, пожежний прикладний спорт, стрибки у воду, стрільба, фехтування, фігурне катання;
III — бокс, гірськолижний спорт, дельтапланеризм, ковзанярський спорт, альпінізм, баскетбол, спортивна гімнастика, кінний спорт, карате, стрибки на лижах із трампліна, поло, санний спорт, спідвей, шорт-трек, регбі, ручний м'яч, п'ятиборство, фрістайл, футбол.

Залежно від групи та від терміну страхування встановлюють такі розміри страхових премій (див. табл. 8: а) термін страхування визначено у днях; б) термін страхування визначено у місяцях).

Документы для всадника.

Страховик має право встановлювати тарифи на специфічні спортивні заходи.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.