Свято кінноспортивного туризму у БобриціКатегория: Соревнования, Новости
![]() ![]() Батьки подарували Лізі Поньчика на сьомий день народження і з тих пір вона не лише тренується на ньому, але й доглядає: годує, чистить, сідлає самотужки. Команда клубу "Ідилія" вирушила з села Лісовичі вранці 14 вересня і прибула в Бобрицю о 18.00 наступного дня, провівши ніч у наметах і подолавши 90км за два дні. Справжні туристи! Дорогою їм траплялись не лише мальовничі простори, але й досить важкі ділянки: асфальтні дороги з вантажівками, мости, непролазні хащі. Після фінішу Ліза відразу розсідлала й нагодувала свого маленького друга. "Було дуже важко, бо Поньчик не завжди мене слухався, але ми впорались!" - зауважила дівчинка. ![]() ![]() Наступного дня відбулися змагання з ЕквітрейлРогейн, інтегрованої мультигонки, у якій можна брати участь верхи, на вело чи пішки. Мета - за три години знайти якомога більше відміток та сфотографуватися поряд з ними задля доказу. Кожна відмітка має свою "ціну". Перемагає той, хто набрав найбільше балів. Дистанцію ставив досвічений майстер - Костянтин Борисов, наші спортсмени оцінили складність пошуку відміток! Усього в Рогейні взяв участь 21 спортсмен віком від 7 до 43 років! У пішому командному заліку виграли Соболева Дарина і Зиньковська Анна, у кінному заліку Безверхий Ярослав на Ілісі, а у велосепедному - Антропов Михайло, який став переможцем в абсолюті. ![]() І саме головне: переможці фестивалю, команда клубу Ідилія, на другий день відправились додому так само верхи, сумарно пройшовши 180км верхи. Маленька Ліза - 130, оскільки їй треба було в школу на навчання. |
Автор: colombina
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.