Регистрация    Войти
Авторизация
http://forum.trec.in.ua/index.php/user/-/
» » Сертифікація вершників-аматорів

Сертифікація вершників-аматорів

Категория: Информация, Документы
Сертифікація вершників-аматорів - Альо, це кінний клуб? Я хочу взяти у вас коня на прогулянку в ліс. Тільки щоб без інструктора!Я чудово вмію! В дитинстві в селі катався!

Знайома розмова? Гадаю, що кожен власник кінного клубу, який займається походами, прокатом, навчанням, зіштовхувався з клієнтами рівня їзди «бог», які запихають ноги в стремена «по вуха», сіпають повід та не чули про стройовий клус. Варіантів багато, а проблема одна: відсутність єдиного системного підходу до навчання вершників хобі-рівня і, як результат, незадоволений клієнт, адже він не розуміє чому йому не надали бажану послугу.

Як позитивний приклад для наслідування, можна навести французьку кінну спільноту, яка діє за єдиним стандартом. Ви приходите в будь-який французький кінний клуб і перше запитання, яке ви чуєте: «Який в тебе Галоп?». Коли навесні до мене в клуб завітав гість з Парижу Максим Дешане, я теж поставила це запитання. Він показав свідоцтво Галоп-4, яке є «правами на водіння коня» у Франції. Відповідно, для мене було все зрозуміло, - «Он твій кінь та його амуніція, за півгодини виїжджаємо в поля». Рівень Галоп-4 означає, що людину можна залишити наодинці з конем як на стайні, так і на пересіченій місцевості і така взаємодія не зашкодить жодному з них. Усього у Франції існує 7 Галопів, з яких 1-4 – це аматорський хобі-рівень і 5-7 – спортивний. Кожен Галоп означає продуману систему тренувань на здобуття певних навичок.

Всеукраїнська Федерація кінноспортивного Туризму «TREC-UA» з 2019 року запроваджує єдину сертифікацію вершників, які їздять на любительському рівні і пропонує Клубам долучитися до нашої програми.

Кому це корисно?
Перш за все клубам, які організовують кінні походи, прогулянки, тренування чи прокат, а також беруть участь у спортивно-туристичних подіях ВФКТ (Еквірандо, ЕквіРогейн, TREC тощо).

Сертифікат – це офіційних документ, виданий Клубом-партнером з печаткою Федерації, який підтверджує навички та вміння вершника. Він діє в усіх Клубах-партнерах Федерації на території України. Для вершника – це стимул системно працювати й підвищувати свій рівень, а для Клуба – своєрідний «знак якості» і можливість побудувати цікавішу програму тренувань.

Хто видає сертифікат?
Рівні Галоп-1 та Галоп-2 не містять особливих труднощів. Клуб-партнер видає сертифікат установленого зразка з печаткою Федерації самостійно на базі внутрішнього екзамену і несе відповідальність за якість навчання.
Рівні Галоп-3 та Галоп-4 передбачають більш ґрунтовні знання та практичні навички, тому для екзамену проводиться семінар і створюється комісію з компетентних спеціалістів за участю представників Федерації.

Всі сертифікати є номерними і містяться в базі даних Федерації.
подивитись їх можна тут

Детальний опис рівнів:

Сертифікація вершників-аматорів
Сертифікація вершників-аматорів


Як клубу стати партнером Програми сертифікації?

Подати заявку у Федерацію Кінноспортивного Туризму на пошту info@trec.org.ua
Фінансові умови: за кожен виданий сертифікат 1-2 рівня Клуб перераховує казначею Федерації платіж згудно рішення Зборів
Додатково сплачується річний членський внесок у розмірі згідно рішення Зборів з кожного Клуба-партнера
УВАГА: до кінця 2019 року діють пільгові умови. Клуби можуть зареєструватись у програмі безкоштовно.
Бланки сертифікатів можна замовити в Федерації.

Реквізити для оплати:
За телефоном +380677285838.

Федерація рекомендує користуватись матеріалами Ukrainian Horse Union для навчання теоретичної частини.

Автор статті: Леся Гордієнко
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.