Регистрация    Войти
Авторизация
http://forum.trec.in.ua/index.php/user/-/
» » З Полтави до Приборську верхи!

З Полтави до Приборську верхи!

Категория: Новости
З Полтави до Приборську верхи!Всеукраїнський Фестиваль кінного туризму - культова щорічна подія! Команди з різних куточків України їдуть верхи десятки кілометрів щоб не лише зустрітися, але й підкреслити важливість кінної культури у сучасному світі!

Цього року Фестиваль проходитиме у м.Прибірськ, що недалеко від Чорнобиля і він буде особливим! Один з учасників Фестивалю вже стартував і планує подолати дистанцію понад 500км верхи!!!

З Полтави до Приборську верхи!Микола Дикий на чистопородному гуцульському жеребці Мускаті виїхав 4 червня з села Михайлівка Полтавської області.

Наразі вже пройдено маршрут: Михайлівка (Полт обл) - Велика Багачка (Полт обл) - Хорол - Оржиця - Канів - Ржищев, це більше 300км!!!

Іде автономно. Планує прибути в Бобрицю 13 червня і продовжити подорож до Приборська разом з бобрицькою командою, Марією Макаревич на Ілісі та Лесею Гордієнко на Евересті!

Микола з Мускатом - досвічені спортсмени. Вони вже неодноразово брали участь у змаганнях з Дистанційних кінних пробігів на дистанції 80км, в тому числі міжнародних. Але автономна подорож - це набагато складніше. Прокладання маршруту, перетин автошляхів та річок, ночівля в наметі - речі для самих сміливих й витривалих! До того ж, таку дистанцію в рамках фестивалю кінноспортивного туризму в Україні долають вперше!

Отже, вболіваємо за Миколу і Муската і бажаємо їм легкої дороги!

З Полтави до Приборську верхи!
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.